Connect with us

Dla-Faceta.pl | męski blog, moda męska i męski styl

Najlepsze seriale na jesienną słotę

Męski Lifestyle

Najlepsze seriale na jesienną słotę

Zbliża się chłodna jesień, kiedy to za oknami dominować będzie ponury, szary krajobraz. Niestety, złota polska jesień to momenty krótkotrwałe i ulotne, które szybko ustępują deszczowej, pochmurnej słocie. A taka atmosfera za oknami sprzyja oglądaniu seriali, które potrafią rozweselić i nadać potrzebnej energii dzięki której w piątek po szkole/pracy/uczelni stwierdzimy: Tak, to dobry moment by wyjść i poimprezować!

To moja subiektywna lista i od razu zaznaczam, że w tej materii każdy ma przecież swoje zdanie. Ja polecę Wam pięć seriali, które zawsze świetnie sprawdzą się na jesienną chandrę i zapewnią odpowiedni poziom humoru, który jest nam tak bardzo potrzebny na jesień.

  1. Family Guy – typowy przedstawiciel gatunku kreskówki dla dorosłych. Obfituję w porządną dawkę czarnego humoru, przybliża nam nieco amerykańską kulturę oraz z przymrużeniem oka traktuje o tamtejszych problemach przeciętnej rodziny. Na okres jesienny, serial wręcz wymarzony, który nie tylko nas rozbawi, ale także wniesie sporo kolorytu w te szare dni.

  2. Teoria wielkiego podrywu – jeżeli oglądając pasjami seriale masz czasem wrażenie, że w ten sposób marnujesz swój cenny czas, ta pozycja jest dla Ciebie obowiązkowa. Tutaj przekonasz się co znaczy być prawdziwym nieudacznikiem życiowym. Po porządnej dawce śmiechu i żartów w tym serialu w piątek z radością ruszysz z kolegami na imprezę. Serial opowiada o kilku gościach, przy których osoby piszące na Spotted to rasowi podrywacze. To prawdziwe przegrywy, których zabawne historie szybko poprawią nam humor.

  3. Biuro – tematyka firmy produkującej papiery to słaby materiał na serial? Wręcz przeciwnie! Historia opowiada o prawdziwie stukniętych gościach, a ich biurowe numery chętnie powtórzylibyśmy czasami w naszym miejscu pracy… choć to mogłoby się bardzo źle skończyć!

  4. Futurama – nawet jeżeli pierwszy raz słyszycie ten tytuł, to zaręczam, że mieliście już z nim styczność. A wszystko za sprawą memów, które często były tworzone właśnie na podstawie tej kreskówki.

  5. Chłopaki z baraków – serial kręcony przez totalnych amatorów, który swoim absurdem i niezwykle zabawnymi historiami najzwyczajniej w świecie potrafi doprowadzić do łez ze śmiechu. Grupa kumpli, która wpada na idiotyczne pomysły, które postanawia wprowadzić w życie? To oczywiście Chłopaki z baraków. Gorąco polecam.

Jak sami widzicie, na liście znalazły się same seriale komediowe. To zabieg celowy, ponieważ przy jesiennej aurze brakuje nam dobrego samopoczucia i energii. A powyższe tytuły mają nam zapewnić jedno i drugie.

Continue Reading
Kliknij aby skomentować!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Reklama

Facebook Dla-Faceta.pl:

To Top